نمایش 1 - 10 از 53
فرمانده سپاه دالاهو در گفتگو با کرندکرد :
سرهنگ پاسدار کرمی در گفتگو در رابطه با برخی موارد که به تازگی از سوی سران فتنه گفته شد در بحث آشتی ملی اظهار داشت :آشتی ملی نداریم چون اینان ملت نیستند و عده ای آشوبگر هستند.
فرمانده سپاه دالاهو :
سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی فرمانده سپاه شهرستان دالاهو با صدور بیانیه‌ای از اقشار مختلف شهرستان دعوت کرد تا به‌مانند سال‌های گذشته با حضور دشمن‌شکن خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر وحدت و یکپارچگی دالاهو را در صیانت از آرمان‌های امام راحل به رخ جهانیان بکشند.سرهنگ کرمی در ادامه افزود :حضور گسترده مردم نشان حمایت از انقلاب است
فرماندار دالاهو؛
سردار عظیمی عنوان کرد: در این رزمایش مولفه های آمادگی رزم اجرا خواهد شد و مورد ارزیابی ناظران ستاد کل سپاه قرار خواهد گرفت.
اسطوره کشتی جهان:
کرندکرد: رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: تشکیل گروه هایی مانند جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه که هدف و راهشان مشخص است می تواند به حل بسیاری از مشکلات استان کمک کند.
بسیج سازندگی شهرستان دالاهو؛
هنرمند بسیجی: تسهیلات اقتصادمقاومتی بسیج سازندگی، کارگاه تولیدی ام را پر بار کرده است.
پیام تسلیت؛
فرمانده سپاه دالاهو: معصومه (س) تفسیر معصومیت است که روزگاری در مدینه طلوع کرد،معصومه اقامت غربت است در روزگار غربت نگاه ها، معصومه تفسیر بلند تبعیت است از ولایت .
فرماندهی سپاه دالاهو؛
فرمانده سپاه دالاهو:9 دی نمادی از بصیرت و دشمن شناسی مردم ایران و برگ زرینی در تاریخ این ملت است.
سپاه شهرستان دالاهو/
مسئول بسیج سازندگی دالاهو:مردم ياري و محروميت زدايي يكي از اولويت‌هاي سپاه در اين شهرستان بوده است و تا رفع فقر و محروميت از چهره روستاهاي اين شهرستان آرام نخواهد نشست.
کرندکرد:تأمین شرایط و فعال‌سازی کلیه امکانات و منابع مالی و سرمایه‌های انسانی و علمی کشور به منظور توسعه کارآفرینی و به حداکثر رساندن مشارکت آحاد جامعه باید در اولویت بخش صنعت باشد
طی ۶ ماهه امسال؛
کرند کرد: پزشکی قانونی استان کرمانشاه اعلام کرد: طی ۶ ماهه نخست امسال ۸ نفر در استان کرمانشاه با سلاح سرد به قتل رسیدند.

صفحه‌ها