نمایش 1 - 10 از 40
فرماندار دالاهو؛
سردار عظیمی عنوان کرد: در این رزمایش مولفه های آمادگی رزم اجرا خواهد شد و مورد ارزیابی ناظران ستاد کل سپاه قرار خواهد گرفت.
اسطوره کشتی جهان:
کرندکرد: رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: تشکیل گروه هایی مانند جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه که هدف و راهشان مشخص است می تواند به حل بسیاری از مشکلات استان کمک کند.
بسیج سازندگی شهرستان دالاهو؛
هنرمند بسیجی: تسهیلات اقتصادمقاومتی بسیج سازندگی، کارگاه تولیدی ام را پر بار کرده است.
پیام تسلیت؛
فرمانده سپاه دالاهو: معصومه (س) تفسیر معصومیت است که روزگاری در مدینه طلوع کرد،معصومه اقامت غربت است در روزگار غربت نگاه ها، معصومه تفسیر بلند تبعیت است از ولایت .
فرماندهی سپاه دالاهو؛
فرمانده سپاه دالاهو:9 دی نمادی از بصیرت و دشمن شناسی مردم ایران و برگ زرینی در تاریخ این ملت است.
سپاه شهرستان دالاهو/
مسئول بسیج سازندگی دالاهو:مردم ياري و محروميت زدايي يكي از اولويت‌هاي سپاه در اين شهرستان بوده است و تا رفع فقر و محروميت از چهره روستاهاي اين شهرستان آرام نخواهد نشست.
کرندکرد:تأمین شرایط و فعال‌سازی کلیه امکانات و منابع مالی و سرمایه‌های انسانی و علمی کشور به منظور توسعه کارآفرینی و به حداکثر رساندن مشارکت آحاد جامعه باید در اولویت بخش صنعت باشد
معاون فرماندار دالاهو/
معاون فرمانداری دالاهو :حسب وعده دو ماه پیش ادامه پروسه تکمیل مسکن مهر چهارصد وهشتاد واحدی کرند غرب به پیمانکار جدید واگذار شده است واین نوید را به مردم کرند غرب می دهم با تلاش های مسئولین مربوطه خیل خانواده هایی که در این طرح ثبت نام شده اند صاحب خانه شوند .
پیام تسلیت؛
فرمانده سپاه دالاهو:عاشورا، مائده بزرگ روح انسان است در تداوم اعصار، تجسم اعلای وجدان بزرگ است در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان است در تجلّیگاه ایمان، تجلّی کعبه است در میقات خون.
با صدور پیامی؛
دکتر نادر نادری:حماسه کربلا حقیقتی را در کهکشان عشق و خون به تصویر کشید تا دیگر کسی برای چشم پوشیدن از آفتاب حقیقت، بهانه ای نیابد.

صفحه‌ها