آخرین اخبار

6. بهمن 1395 - 17:18   |   کد مطلب: 294416
کرندکرد: تلاش مجدانه و دلسوزانه مجموعه راهنمایی ورانندگی شهرستان دالاهو در بهبود وضعیت معابر و تسهیل تردد و پایین آوردن خطر تصادفات درون شهری رضایت عمومی را بدنبال داشته است.

به گزارش کرند کرد، در پی مراجعه مجدد جمعی از شهروندان شهر کرند غرب مبنی بر ابراز تشکر از پرسنل زحمت کش انتظامی و راهنمایی و رانندگی شهرستان دالاهو ودر راس آن سرهنگ نجفی  فرماندهی پرتلاش نیروی انتظامی و. سروان منوچهر کریمی ریاست راهنمایی و رانندگی شهرستان دالاهو بر آن شذیم مراتب قدر دانی مردم را از این مسئولین دلسوز و وظیفه شناس منتشر کنیم.

راهنمایی و رانندگی شهرستان دالاهو در اقدامی قابل تقدیر خیابان منتهی به میدان آیت الله مدرس و روبروی کتابخانه عمومی امام صادق(ع) را که دارای پیچ خطرناک 90درجه بود را با توج به ظرفیت و امکان استفاده از خیابانی دیگر برای شهرندان جهت تردد بد از سال ها یکطرفه نمود

گرچه این اقدام خیلی وقت پیش میتوانست عملی شود اما این ابتکار عمل راهنمایی و رانندگی اخیرا سبب آرامش خاطر رانندگان واهالی شده است .

تلاش مجدانه و دلسوزانه مجموعه راهنمایی ورانندگی شهرستان دالاهو در بهبود وضعیت معابر و تسهیل تردد و پایین آوردن خطر تصادفات درون شهری رضایت عمومی را بدنبال داشته است.

البته اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان دالاهو همواره در اجرای وظایف ذاتی خود موفق عمل نموده است و وجود یک فضای همدلی توام با اجرای دقیق قانون در شهرستان و منطقه استحفاظی موجب رضایت خاطر مردم ومسئولین از پرسنل زحمت کش راهنمایی و رانندگی ونیز نیروهای نظامی وانتظامی شهرستان شده است.

ابراز تشکر امام جمعه محترم شهرستان دالاهو ار تلاش های مجدانه نیروهای نظامی وانتظامی و راهنمایی و رانندگی شهرستان چه در مصاحبه با این سایت خبری و چه در تریبون نماز جمعه نیز از نشانه های رضایتمندی مردم ومسئولین از سبز جامگان نیروی انتظامی و پرسنل وظیفه شناس راهنمایی ورانندگی می باشد.

پایگاه خبری ،تحلیلی کرند کرد ضمن تشکر و قدردانی از پرسنل وظیفه شناس انتظامی و راهنمایی ورانندگی برای این عزیزان آرزوی توفیق روز افزون در جهت خدمتگزاری و نیل به اهداف والای نظام وانقلاب می نماید.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما