آخرین اخبار

9. بهمن 1395 - 19:50   |   کد مطلب: 294426
کرندکرد: با توجه به بارش سنگین برف، شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دالاهو ساعت 15 به ریاست فرماندار تشکیل شد.

به گزارش کرند کرد، فرماندار شهرستان دالاهو درباره آخرین وضعیت بارش برف در ایستگاه های هواشناسی و اقدامات مدیریت بحران در این زمینه اظهار کرد: برابر آخرین اطلاعات، شهر کرند به مقدار 49 میلیمتر بارش و در این ایستگاه 50 سانت برف بیشترین میزان بارش در استان را داشته و طبق گفته هواشناسی تا 48 ساعت آینده ادامه دارد، شورای هماهنگی بحران در این زمینه ورود کرده و از دستگاه‌ها و نهادهای مربوطه خواسته‌ایم تا تجهیزات و امکانات خود را برای باز کردن جاده ها و حل مشکل برق روستا ها و شهرگهواره بکار بگیرند. همچنین از نیروهای مسلح درخواست شد تا از توان خود برای حل مشکلات استفاده کنند.

مرادعلی تاتار با تاکید بر آماده باش دستگاه‌های عملیاتی شهرستان از آنان خواست تا برای مواجهه با حوادث احتمالی آماده باشند.
ایشان با جدیت تمام از تمامی دستگاه ها، تجهیز امکانات و خدمت رسانی بهتر به شهروندان را خواستار شد و با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان از لحاظ برفگیر بودن افزود: کم کاری از هیچ مسئولی پذیرفته نیست.
وی با اشاره به لزوم توجه مردم به هشدارهای جوی ادامه داد: وقتی شرایط جوی نیاز به زنجیز چرخ را ضروری می‌سازد بی‌توجهی شهروندان به این موضوع قابل پذیرش نیست و از پلیس راه خواست تا ضمن توجه به این موضوع از تردد رانندگانی که در چنین شرایط زنجیر چرخ به همراه ندارند جلوگیری کنند تا مانع از حوادث بعدی احتمالی شوند.
همچنین مدیر شرکت گاز شهرستان دالاهو گفت: برودت دمای هوا موجب افزایش مصرف شده که انتظار می‌رود این روند با توجه به برودت پیش‌رو افزایش یابد. ارنگ افزود در صورت وجود مشکل برق ممکن است فشار گاز کم بشود.
سیاوش ارنگ خاطرنشان کرد: از شهروندان انتظار می‌رود تا با صرفه‌جویی و مصرف بهینه مانع از قطعی احتمالی گاز در شهرستان شوند.

دیدگاه شما