آخرین اخبار

2. اسفند 1395 - 9:22   |   کد مطلب: 294592
با شروع بارش ها و خلق تصاویر بسیار زیبا و دمیده شدن روح زمستانی و برف در کالبد خشکیده دالاهو که در سالیان اخیر همچون دیگر مناطق کشور دچار بحران کم آبی شده بود،دالاهو نشینان در شور و شادی غرق شدند اما دیری نپایید به خاطر کم لطفی مسئولین و عدم رسیدگی آنها به وضع راه ها و... بارندگی بیشتر مردم را دچار دردسر کرد.

به گزارش کرند کرد، مشکل جایگاه گاز دالاهو که همیشه مردم نسبت به وضع اسف بار آن گله دارند بازهم باعث دردسر مردم شد.یکی از راننده های تاکسی که در شهر کرندغرب مشغول خدمت رسانی به جامعه است به خبرنگار کرندکرد گفت :درتابستان باید با عبور از مسیر خاکی به جایگاه برسیم که گرد و خاک زیاد برای همه آزار دهنده است و در زمستان نیز مجبوریم با عبور از گِل به جایگاه برسیم که خیلی وقت ها باعث شده حتی ماشین هایمان هم در گِل گیر کند و وقتی به جایگاه هم برسیم با مشکل چاله های درون جایگاه موجه هستیم.در ادامه این راننده تاکسی اظهار داشت : برای رفع این مشکل اساسی شهر طوماری تنظیم شده و از مسئولین ذیربط خواسته شده تا به این وضع رسیدگی کنند و بیش از 200 نفر از راننده ها و مردم نیز آن را امضا کرده که هنوز راه به جایی نبرده.

باید دید با مشکلات بسیار زیاد دالاهو در امر خدمات شهری مسئولین جهت برطرف کردن آنها قبل از شروع سال نو و رسیدن میهمان های نوروزی چه تدبیری خواهند داشت.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما