آخرین اخبار

4. اسفند 1395 - 18:51   |   کد مطلب: 294595
کرند کرد:با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب و معاونت آموزشی ایشان و نیز ریاست مرکز آموزشی ،فرهنگی سما اسلام آباد غرب و جمعی از مسئولین ومعتمدین شهرستان دالاهو با استقبال دانشجویان این مرکز آموزشی ،دانشکده سما شهر کرند غرب رسما افتتاح شد.

به گزارش کرند کرد، دانشکده فنی و حرفه ای سما شهرستان دالاهو که بعنوان یک پردیس آموزشی از مهرماه سال تحصیلی 95-94 فعالیت خود را آغاز کرده بود دیروز بعنوان یک آموزشکده و با حضور ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی اسلام آباد غرب دکتر احمدی و معاونت آموزشی ایشان دکتر مرادی و نیز دکتر ایوب صفری معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی ،فرهنگی سما اسلام آباد غرب و جمعی از مسئولین و معتمدین شهرستان دالاهو در میان استقبال دانشجویان این مرکز آموزشی رسما افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت قرآن ایوب صفری ریاست مرکز آموزشی ،فرهنگی سما اسلام آباد غرب با پرداختن به نقش دالاهو نشینان در حماسه های مختلف انقلاب اسلامی و رشادت ها ی این مردمان توجه ویژه مسئولین را به این آب و خاک ضروری ذکر کرد .

ایشان در ادامه ضمن تجلیل از حضور سادات و معتمدین و نیز سایر حضار از دکتر احمدی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب و مجموعه دانشگاه آزاد بخاطر پیگیری های دلسوزانه در تمام امور قدردانی نمود.

ایشان در ادامه نقش دکتر نوذر قنبری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه و مهندس سیروس احمدی ریاست محترم دانشکده سما کرمانشاه را در تاسیس آموزشکده های جدید کرند وسرپل ذهاب را بی بدیل ارزیابی کردند.

وی در ادامه در خصوص  توسعه آموزشکده کرند غرب با حمایت مردم ومسئولین ابراز امیدواری نمود.

سخنران بعدی مراسم دکتر عبدالعلی احمدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب بود.

دکتر احمدی ضمن قدردانی از حضور مسئولین و معتمدین و دانشجویان سما کرند غرب پیگیری های دکتر قنبری و عملکرد موفق ایشان در سطح استان و ارایه گزارش مطلوب در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مورخه 95/11/12 با حضور دکتر میرزاده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی کل کشور را علت اصلی نتیجه گیری از تلاش های مجموعه سما اسلام آباد غرب و کرند غرب دانست و در ادامه از حسن توجه ایشان قدردانی نمود.

دکتر احمدی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی ریاست فقید هیئت موسس دانشگاه آزاد کشور از خدمات ایشان در تمام ابعاد به نظام وانقلاب و خصوصا توسعه دانشگاه آزاد در سراسر کشور یاد کردند و ابراز داشتند در جلسات حضوری  در خدمت ایشان به عینه شاهد حسن توجه ایشان واصرار بر توسعه مراکز آموزشی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بودم.

پایان بخش مراسم تجلیل و تشکر از حضور تمام حضار توسط مسئولین سما کرند غرب و پذیرایی از حاضرین بود.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما