آخرین اخبار

13. آذر 1395 - 20:34   |   کد مطلب: 294233
مسئول بسیج سازندگی دالاهو:مردم ياري و محروميت زدايي يكي از اولويت‌هاي سپاه در اين شهرستان بوده است و تا رفع فقر و محروميت از چهره روستاهاي اين شهرستان آرام نخواهد نشست.

به گزارش کرندکرد؛ بسیج سازندگی با ورود به عرصه‌های مختلف آبادانی و توسعه کشور گام‌های مطلوبی در حوزه محرومیت‌زدایی از چهره شهرهای کشور برداشته و با برگزاری طرح هجرت گام‌های بلندی در راستای توجه به مناطق محروم کشور داشته است، این نهاد با استفاده از ظرفیت‌های خود و با استفاده از ظرفیت نیروی بسیج توانسته نقش بی‌‌بدیلی در محرومیت‌زدایی و کسب اعتماد مردم در اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق مختلف استان به دست آورد.

اعلام رضایت مقام معظم رهبری در عملکرد موفق سازمان بسیج سازندگی موجب شده تا مردم اعتماد کافی به این مجموعه داشته و کارنامه موفق جوانان حاضر در طرح‌های این سازمان مورد تایید مقام معظم رهبری باشد. فعالیت‌های بسیج سازندگی به جایی رسیده کهرهبر معظم انقلاباین حرکت را زیبا و پرشکوه دانسته و اقدامات این سازمان را مورد تایید قرار داده‌اند.

در حال حاضر گروه جهادی در دانشگاه‌ها، مساجد و محلات برای حضور در مناطق محروم حضور یافته و جهادگران در قالب طرح‎های هجرت 3 و حرکت‌های جهادی با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در مناطق محروم حضور می‌یابند.

اخیرا در اقدامی دیگر از مجموعه اقدامات ملموس بسیج سازندگی سپاه دالاهو و در روستای گاودانه خور از حومه کرندغرب یک پل روستایی نسبتا بزرگ به طول 24متر توسط بسیج سازدگی دالاهو ساخته شده است که تاثیر بسزایی در محرومیت زدایی و تسهیل تردد وسایل نقلیه و دام های سبک وسنگین روستای مذکور دارد.

سروان پاسدار نورالدین سلطان آبادی در این خصوص تصریح کرد:بخش عمده اعتبارات این طرح که مبلغی حدود 150میلیون ریال می باشد،از محل اعتبارات قرارگاه نجف استان کرمانشاه تامین شده است و مابقی کار اعم از نیروی انسانی مورد نیاز و حمایت های دیگر از بخش مردم یاری خود اهالی روستا تامین شده است.

سلطان آبادی با توضیح این مطلب که مراحل ساخت پل از صفر تا صد توسط اهالی و با حمایت مالی قرارگاه نجف وسپاه دالاهو انجام شده است بابت زحمات یکماهه اهالی روستا از تمام افرادی که در ساخت پل همیار این پروژه بوده اند تشکر کرد.

حاتم شیخ پور از اهالی روستا افزود:ساخت این پل بخش عمده اهالی روستای گاودانه خور در بخش عمرانی را حل کرده است وروستانشینان گاودانه خور قدردان سپاه دالاهو و قرارگاه نجف استان کرمانشاه هستند وآرزوی توفیق روز افزون برای سبز جامگان سپاه پاسداران را از خداوند منان طلب نمود.

آقای نجفی از اهالی این روستا نیز خاطر نشان کرد:با ساخت این پل که به همت بسیج سازندگی دالاهو و حمایت وپشتیبانی قرارگاه نجف انجام شده واداره راه و ترابری دالاهو و نیز حضور گرم وصمیمی و.پابکار اهالی روستا نقش اصلی این پروژه را ایفا کردند،بزرگترین چالش عمرانی روستا مرتفع گردید و اهالی روستا برای همیشه قدردان این خدمت رسانی خواهند بود.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما