آخرین اخبار

6. دى 1395 - 21:35   |   کد مطلب: 294327
فرمانده سپاه دالاهو:9 دی نمادی از بصیرت و دشمن شناسی مردم ایران و برگ زرینی در تاریخ این ملت است.

به گزارش کرند کرد، سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی در خصوص حماسه 9دی  افزود: این روز همانند عاشورا، حادثه ای تاریخی بوده و در تاریخ این مرز و بوم ماندگار شد.

فرمانده سپاه ناحیه دالاهو با بیان اینکه بی بصیرت ها در کشور ما همواره یک گام عقب هستند، ادامه داد: ملت ایران با بصیرت خاص خود در این راهپیمایی و راهپیمایی های دیگر، مشت محکمی بر دهان استکبار می زنند.

سرهنگ کرمی در پاسخ به سوال راه جلوگیری از تحریف حماسه 9 دی  اظهار کرد: این ایام فرصتی است برای روشنگری و بررسی مسائل سیاسی روز و جلوگیری از تحریف واقعه 9 دی توسط عده ای که با اسلام و انقلاب دشمنی دارند.

وی با اشاره به اینکه در 9 دی مردم ایران اسلامی نشان دادند که همچنان از نظام خود دفاع می کنند، اظهار کرد: زنده نگه داشتن این روز، امری ضروری است تا دشمنان نظام هیچگاه واقعه 9 دی را فراموش نکنند.

کرمی در جواب ویژگی های مهم 9 دی خاطر نشان کرد: بصیرت و هوشیاری دو ویژگی و شاخص مهم ملت ایران اسلامی در نهم دی ماه 88 بوده که در راستای حفاظت و حراست از آرمان های دینی و انقلابی به کار گرفته شده است.

وی با بیان اینکه هفته بصیرت بهترین فرصت برای روشنگری و افشای چهره دشمن واقعی است، ادامه داد: در شرایط کنونی و با وجود این همه هجمه های مختلف و جنگ نرم دشمنان، این هوشیاری و بصیرت ملت ایران است که با رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی)، هر توطئه و نقشه ای را خنثی می کند.

کرمی در پاسخ به میزان بصیرت نسل امروزی افزود: جوانان بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی در سال های اخیر نشان دادند که از نسل دفاع مقدس بوده و در راه صیانت از ارزش های اسلامی و انقلابی در صحنه حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: جوانان این مرز و بوم در حماسه 9 دی با حمایت از رهبری و ولایت فقیه دسیسه های دشمنان و فریب خوردگان داخلی آنان را نقش بر آب کردند.
وی اضافه کرد: نظام سلطه با طراحی ها و نقشه های چندین ساله خود، مزدوران فریب خورده و ساده لوح داخلی را پس از انتخابات 88 برای ضربه زدن به نظام اسلامی و تضعیف ولایت بسیج کرده بود زیرا که از اقتدار و نفوذ انقلاب اسلامی در منطقه هراس داشت.
وی با اشاره به وقایع تلخ سال 88 و زمینه های شکل گیری حماسه 9 دی گفت: هزینه هایی که بر اثر فریب خوردن عده ای در داخل با هدایت جریان های معاند خارجی و با طراحی استکبار و استعمار پیر بر نظام اسلامی وارد آمد، هزینه ای گزاف برای جامعه اسلامی بود.

وی همچنین خواستار حضور گسترده و پرشور آحاد مردم در سالروز گرامیداشت حماسه 9 دی در این شهرستان شد.
شهرستان دالاهو با حدود 41 هزار نفر جمعیت در 90 کیلومتری کرمانشاه واقع است.

دیدگاه شما