آخرین اخبار

4. بهمن 1395 - 0:04   |   کد مطلب: 294403
کرندکرد: رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: تشکیل گروه هایی مانند جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه که هدف و راهشان مشخص است می تواند به حل بسیاری از مشکلات استان کمک کند.

به گزارش کرند کرد، محمد حسین محبی در گفت و گو با مرصاد اسپورت، اظهار داشت: کرمانشاه استان محرومی است و جوانان بیکار زیادی دارد که ممکن است همین بیکاری آن ها را به انحراف بکشاند.

 

محبی ادامه داد: تلاش برای بهبود وضعیت و کمک به جوانان اقدامی خداپسندانه و پهلوانانه است که هر کسی در این استان باید در این راستا تلاش کند.

 

وی که دو عنوان قهرمانی آسیا و یک قهرمانی در بازی های آسیایی در کارنامه اش به چشم می خورد، گفت: تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه نیز اقدامی موثر و در راستای رفع و یا کاهش مشکلات موجود است که قطعا اثرات مثبتی خواهد داشت.

 

نایب قهرمان اسبق کشتی جهان خاطرنشان کرد: هر قدر شاهد تشکیل چنین گروه هایی باشیم وضعیت بهتری در جامعه ایجاد و نفع اصلی آن به مردم خواهد رسید.

 

محبی در پایان اظهار داشت: تلاش هر قدر اندک هم که باشد مطمئنا گره گشا و برطرف کننده خیلی از مشکلات جامعه و شهر و دیار ما خواهد بود و امیدوارم این جبهه تازه تشکیل یافته در استان در کارشان موفق باشند.

دیدگاه شما