آخرین اخبار

7. بهمن 1395 - 13:36   |   کد مطلب: 294418
سردار عظیمی عنوان کرد: در این رزمایش مولفه های آمادگی رزم اجرا خواهد شد و مورد ارزیابی ناظران ستاد کل سپاه قرار خواهد گرفت.

به گزارش کرند کرد؛فرماندار شهرستان دالاهو از بسیج به عنوان بازوی توانمند انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف یاد کرد و گفت: این نیروی متعهد و اخلاق مدار در هر عرصه ای که ورود کرده منشاء خیرو برکت بوده است.
تاتار اظهار کرد: بسیج شجره طببه انقلاب اسلامی است که با درایت و تدبیر حضرت امام(ره) تشکیل شد.
وی افزود: بسیج به عنوان یک نیروی مردمی از بدو تاسیس تا امروز در خدمت انقلاب و نظام بوده و توانسته جوانان انقلابی مومن و متعهدی را تربیت کند.
وی با بیان اینکه بسیج امروز به قوت قلبی برای دوست داران نظام و خار چشمی برای دشمنان آن تبدیل شده، تاکید کرد: بسیج و نیروهای بسیجی آماده اجرای منویات رهبر فرزانه انقلاب و جانفشانی در راه ولایت هستند.

سردار عظیمی گفت: فرزندان ایران اسلامی با داشتن روحیه جهادی و ایثار و با تکیه بر اعتقادات دینی و توان رزمی بالا، در هر شرایطی برای دفاع از نظام آماده جانفشانی هستند.
فرمانده قرارگاه نجف اشرف با اشاره به اجرای رزمایش امنیتی یگان های امام علی (ع) قرارگاه نجف اشرف در منطقه عمومی غرب افزود: این رزمایش به منظور نمایش توان دفاعی و نظامی و تمرین بسیجیان برای مقابله و دفاع در برابر تهدیدهای دشمنان برگزار می شود.
وی حفظ و انسجام آمادگی رزمی و دفاعی، ارتقای روحیه و انگیزه جهادی و اقتدار نیروهای بسیجی شرکت کننده را از مهم ترین هدف های برگزاری این رزمایش عنوان کرد.
فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: رزمایش امام علی (ع) سپاه پاسداران روز (سه شنبه) در منطقه عمومی غرب کشور آغاز شده و به مدت چهار روز ادامه دارد.
سردار سرتیپ‌ پاسدار محمدنظر عظیمی در نشستی خبری افزود: رزمایش امام علی در راستای برنامه های ابلاغی و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در خصوص ارتقا آمادگی رزمی یگان های نیروهای مسلح برنامه ریزی شده و با شرکت یگان های نیروی زمینی سپاه و قرارگاه نجف اشرف اجرا می شود.
وی اظهار کرد: برای برگزاری این رزمایش با مرزبانی، نیروی انتظامی و ارتش نیز هماهنگی هایی لازم به عمل آمده است.
سردار عظیمی عنوان کرد: در این رزمایش مولفه های آمادگی رزم اجرا خواهد شد و مورد ارزیابی ناظران ستاد کل سپاه قرار خواهد گرفت.
وی افزود: از نکات قابل توجه در اجرای این رزمایش استفاده از نیروهای بسیجی و بومی منطقه و همکاری مردم در این رزمایش است.
فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه گفت: برخی از مناطق سردسیر استان کرمانشاه به دلیل بارندگی روزهای گذشته شرایط نامساعدی داشت اما نیروهای ما با تلاش خود مقدمه برگزاری رزمایش را فراهم کردند.
سردار عظیمی ادامه داد: ارتقا آمادگی رزمی یگان های نیروهای مسلح از اساسی ترین اهداف این رزمایش است.
به گفته وی، این رزمایش در منطقه عمومی غرب استان کرمانشاه برگزار می شود و در شهر کرمانشاه فقط موضوع پشتیبانی دنبال خواهد شد.
فرمانده قرارگاه نجف اشرف در باره تجهیزات به کارگیری شده در این رزمایش گفت: مبنای ما در این رزمایش تجهیزات نیست بلکه تکیه بر باورهای دینی و معنویات رزمندگان است در حالی که در زمینه تجهیزات نیز همیشه از بهترین امکانات در اختیار استفاده خواهیم کرد.
سردار عظیمی در ادامه گفت: هوانیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از زمان راه اندازی در برنامه های مورد نیاز استفاده شده و در این رزمایش نیز در صورت فراهم بودن شرایط جوی از آنها استفاده خواهیم کرد.
وی اظهار کرد: اگر می خواهیم کشورمان استقلال و امنیت داشته باشد باید توانمندی خود در مقابل نظام سلطه را افزایش دهیم و به طور قطع بازدارندگی بهترین کاری است که ما می توانیم در مقابل زیاده خواهی های مستکبران به کار گیریم.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما