آخرین اخبار

23. اسفند 1395 - 22:27   |   کد مطلب: 294836
بمناسبت روز بزرگداشت مقام شهدا امروز و در محل اداره تعاون روستایی دالاهو واقع در مجتمع اداری شهر کرند غرب مراسم بزرگداشت و تجلیل از خانواده شهدا برگزار شد.

به گزارش کرند کرد، 

در این مراسم که با حضور پرشور جمعی از مردم و معتمدین محلی و مسئولین و کارمندان ادارات و اعضای اتحادیه تعاونی و مدیران عامل اتحادیه ها و اعضای  هیئت مدیره اتحادیه برگزار شد.

در ابتدای مراسم وپس از قرائت کلام الله قرآن مجید، یدالله زارعی ضمن خیر مقدم خدمت حضار از حضور تمامی حاضرین تشکر وقدردانی کردند وابراز امیدواری نمود با حمایت های تمام اعضا و تلاش های مجموعه تعاون روستایی و تدابیر مهندس دانای طوس بعنوان ریاست جدید این اداره شاهد پیشرفت و ترقی روز افزون این اداره در راستای انجام امور محوله وخدمت رسانی به مردم باشیم.

زارعی در پایان عرایض از زحمات ریاست قبلی اداره مهندس حیدری تشکر وقدردانی نمود.

ریاست قبلی اداره تعاون روستایی شهرستان دالاهو مهندس حیدری نیز در ادامه وظایف اداره را خطیر و ارزشمند دانست و از حضور سه ساله در شهرستان ابراز رضایت و خشنودی نمود.

در ادامه مهندس دانای طوس ریاست جدید اداره تعاون روستایی دالاهو نیز ضمن قدر دانی از زحمات مهندس حیدری در مجموعه تعاون روستایی دالاهو در سنوات اخیر تلاش های تمام پرسنل را دلسوزانه ودر جهت خدمت به خلق دانست.

در پایان با اهدای لوح و هدیه به ترتیب از زحمات مهندس حیدری ریاست قبلی این اداره که از خانواده معظم شهدا و برادر شهید می باشد،مهندس مرتضی دانای طوس ریاست جدید اداره تعاون روستایی شهرستان دالاهو که افتخار فرزند شهید بودن را نیز داراست و نیز خانم اسفند نیا از پرسنل این اداره که ایشان نیز مفتخر به فرزند شهید بودن است تجلیل و قدردانی شد.

ادامه خدمت یک فرزند شهید بعنوان ریاست جدید اداره تعاون روستایی و نیز قدردانی از زحمات ریاست سابق این اداره که ایشان نیز برادر شهید می باشد و در چنین روزی از دوران ۳۰ ساله خدمت خداحافظی و بازنشست می شود بسیار خوش یمن به نظر می رسد علی الخصوص اینکه این تغییر و تحول بین دو تن از خانواده شهدا در روزی صورت گرفت و استارت کار زده خواهد شد که به  نام شهدا نامگذاری شده است.

امید است شاهد رشد وپیشرفت روز افزون نظام با بهره گیری از منویات مقام عظمای ولایت باشیم.

دیدگاه شما