آخرین اخبار

7. تير 1396 - 23:38   |   کد مطلب: 295025
همایش گرامیداشت شهادت آیت الله بهشتی و هفته قوه قضاییه در حسینیه امام علی(ع) سپاه شهرستان دالاهو برگزار شد.

به گزارش کرند کرد، همایش گرامیداشت شهادت آیت الله بهشتی و هفته قوه قضاییه در حسینیه امام علی(ع) سپاه شهرستان  دالاهو برگزار شد. در این همایش که با حضور ریاست محترم دادگستری ، دادستان محترم ، قضات و کارکنان دادگستری و همچنین فرماندهان و مدیران سپاه ناحیه دالاهو برگزار شد ابتدا آقای رسول بهرامی پور رئیس دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران شهرستان دالاهو ضمن عرض خیر مقدم به حاضران اظهار داشت که منافقین کور دل در حادثه تروریستی 7 تیر عزیزانی را به شهادت رساندند که هر کدام شخصیت برجسته ای در نظام اسلامی بودند . وی ادامه داد که دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران با تعامل و هماهنگی با مجموعه دستگاه قضایی شهرستان مشغول ارائه خدمات خقوقی و قضایی به جامعه عظیم ایثارگران انقلاب اسلامی است.

در این همایش روح الله احمدی منش رئیس دادگستری شهرستان دالاهو با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و آیت الله بهشتی بر لزوم حفظ اقتدار نظامی و امنیتی سطح شهرستان تاکید و اظهار داشت امنیت امروز مرهون شهدای عزیز است و همه در جهت حفاظت از خون پاک شهدا باید کوشا باشیم . وی خاطر نشان کرد که دستگاه قضایی سطح شهرستان با تعامل با سپاه و سایر نهاد های نظامی و امنیتی در جهت تحقق امنیت پایدار سطح منطقه تلاش خواهند کرد.احمدی منش در خاتمه عملکردی از اقدامات دادگستری را تشریح کرد.

در این همایش سرگرد پاسدار امیری جانشین فرمانده سپاه دالاهو نیز با گرامیداشت هفته قوه قضاییه به انتظارات مقام معظم رهبری از قوه قضاییه اشاره کرد و اظهار داشت مهمترین رسالت دستگاه قضایی احقاق حق و احیای عدالت است که با اجرای آنها اعتمادسازی مردم نسبت به نظام به وجود خواهد آمد .سرگرد امیری در خاتمه با تقدیر از خدمات دستگاه قضایی شهرستان آمادگی بسیج را برای تشکیل رده مستقل بسیج حقوقدانان در دادگستری شهرستان دالاهو اعلام کرد.

دیدگاه شما