آخرین اخبار

8. تير 1396 - 21:13   |   کد مطلب: 295026
فرمانده سپاه دالاهو در یادواره شهدای آزادسازی قورچی باشی اظهار داشت : قورچی باشی نمونه ای از ایثار در دوران دفاع مقدس است.

به گزارش کرند کرد، فرمانده سپاه دالاهو در یادواره شهدای آزادسازی قورچی باشی اظهار داشت : قورچی باشی نمونه ای از ایثار در دوران دفاع مقدس است.سرهنگ پاسدار کرمی با اشاره به رشادت ها و از خودگذشتگی های مردم جامعه اهل حق از زمان دفاع مقدس تا کنون وحدت این مردم با برادران اهل تشیع و اهل سنت را نماد بارز وحدت و میهن پرستی دانست.

سرهنگی کرمی در ادامه با اشاره به وضعیت منطقه و ارتفاعات دالاهو و قورچی باشی در زمان دفاع مقدس و استراتژیک بودن این منطقه گفت : دشمن قوای زیادی را در منطقه مستقر کرده و بر حفظ آن تاکید داشت اما برادران اهل حق ما با دستان خالی با ارتش تا دندان مسلح رژیم بعث در این منطقه حساس به مقابله پرداخته و پس تقدیم چند شهید به شجره طیبه انقلاب اسلامی بالاخره موفق شدند این منطقه حساس را از دشمن بعثی باز پس بگیرند.

سرهنگ کرمی در رابطه با وضعیت کنونی کشور افزود : در گذشته برای آزادسازی این منطقه شهیدانی چون شهید دلنواز تقدیم شده که ایشان شهردار شهر کرند غرب بوده اند و این نشانگر این است در آن زمان همه مسئولین بدون در نظر گرفتن پست و مقام برای پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز به پا خواستند که این را باید مسئولین زمان حال در نظر داشته باشند.

در خاتمه سرهنگ کرمی با اشاره به انقلابی و پیرو خط ولایت بودن مردم شهرستان دالاهو و مردم اهل حق گفت : برادران اهل حق با تشکیل گردان در زمان دوران مقدس در تیپ حضرت نبی اکرم(ص) آن زمان و جهاد در راه خدا در تمام جبهه های حق علیه باطل حضور داشته اند و این جهاد هنوز نیز ادامه دارد و مردم اهل حق هنوز هم در تمام زمینه ها از ارزش ها پاسداری میکنند.

دیدگاه شما