آخرین اخبار

8. تير 1396 - 21:52   |   کد مطلب: 295027
یادواره شهدای آزادسازی قورچی باشی در روستای ده جامی دهستان بیونیج برگزار شد.

به گزارش کرند کرد، یادواره شهدای آزادسازی قورچی باشی توسط سپاه ناحیه دالاهو در روستای ده جامی دهستان بیونیج برگزار شد.در این یادواره مردم روستای ده جامی و روستا های اطراف و خانواده های معظم شهدا و مسئولین شهرستان حضور داشتند. ابتدای مراسم سرهنگ کرمی با عرض خیر مقدم خدمت خانواده های معظم شهدا،مسئولین و حضار اقتدار کنونی نظام اسلامی را مرهون خون پاک شهدا و ایثار آنان دانستند. در ادامه دکتر حسین فشی رئیس کانون بسیج پیشکسوتان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در رابطه با حضور مردم جامعه اهل حق در زمان دفاع مقدس و تشکیل گردان توسط این عزیزان گفت : در آن زمان نیاز بر این بود که امنیت هر منطقه بر عهده مردم بومی باشد و با استفاده از نیروی بومی که بر منطقه اشراف دارند بتوان از منطقه حفاظت کرد و به همین دلیل برادران اهل حق نیز داوطلبانه برای این کار پا به عرصه جهاد گذاشتند.

وی در رابطه وحدت میام برادران اهل حق و اهل تشیع و اهل سنت گفت : از زمان جنگ تحمیلی تا کنون همواره برادران اهل حق در صحنه جهاد و پاسداری از ارزش ها حضور داشته اند و این مصداق بارز وحدت است.

در ادامه یادواره مداح اهل بیت برادر روح الله لطفی با مداحی در مورد شهدا و خانواده شهدای منطقه و روضه خوانی مجلس را به فیض معنوی رساند در پایان نیز یکی از شاعران انقلابی و ولایتمدار بسیجی برادر دارو با خواندن قطع شعری حماسی در مورد دفاع مقدس و شهدا و خانواده های ایشان از زحمات و صبر بی پایان خانواده های شهدا تقدیر کردند. در پایان نیز از طرف سپاه ناحیه دالاهو به خانواده های معظم شهدا لوح یادبوی تقدیم شد.

 

دیدگاه شما