آخرین اخبار

18. تير 1396 - 22:49   |   کد مطلب: 295060
سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی در حاشیه افتتاحیه مرکز مشاوره رایگان جلوگیری از طلاق در شهرستان دالاهو گفت : طلاق پدیده شومی است که باید با آن مبارزه شود .

به گزارش کرند کرد، سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی در حاشیه افتتاحیه مرکز مشاوره رایگان جلوگیری از طلاق در شهرستان دالاهو گفت : طلاق پدیده شومی است که باید با آن مبارزه شود . وی در ادامه با اشاره به مشکلات جوامع یکی از دلایل اصلی افزایش آمار طلاق را بی حجابی دانست . وی با بیان این مسئله که طلاق امروز به عنوان یکی از مهلکت ترین حربه های دشمن علیه نظام اسلامی است افزود : طی تبلیغاتی رسانه ای دشمن و پخش برنامه هایی با هدف سست سازی بنیان خانواده و ایجاد جو بی اعتمادی بین اعضای خانواده توسط شبکه های ماهواره ای که از سمت استکبار جهانی حمایت می شوند دشمن تیر خود را به سمت خانواده های اصیل و مسلمان ایرانی هدف گرفته است که انشاالله مردم با بصیرت با دوری از ابزار های ارتباطی و تبلیغاتی دشمن همچون ماهواره از وارد شدن کوچک ترین خدشه ای به بنیان خانواده ها جلوگیری می کنند .

فرمانده سپاه دالاهو در ادامه گفت : گام های مهمی در عرصه جلوگیری از طلاق در شهرستان توسط سپاه برداشته شده است

که یکی از این مجموعه اقدامات سپاه شهرستان دالاهو در  عرصه جلوگیری از طلاق افتتاح مرکز مشاوره رایگان جلوگیری از طلاق توسط سپاه این ناحیه است در پایان سرهنگ کرمی از تمامی مسئولین و کارکنان سپاه که در افتتاح این مرکز همکاری کرده اند تشکر و قدردانی کردند.

دیدگاه شما