آخرین اخبار

28. شهريور 1396 - 19:08   |   کد مطلب: 295234
با حضور نماینده مردم دالاهو در مجلس شورای اسلامی ؛
جلسه پاسخگویی به مطالبات مردم برگزار شد+تصاویر
با حضور نماینده مردم دالاهو در مجلس شورای اسلامی جلسه پاسخگویی به مطالبات مردم در سالن جلسات فرمانداری دالاهو برگزار شد .

به گزارش کرند کرد، جلسه پاسخگویی به مطالبات مردم در سالن جلسات فرمانداری دالاهو با حضور نماینده مردم دالاهو در مجلس شورای اسلامی برگزار شد

فرماندار شهرستان دالاهو ضمن پاسخگویی به برخی مطالبات حضار و ارائه گزارشی از عملکرد دولت در شهرستان طی سال گذشته به تشریح و تبیین اهداف دولت پرداخت. مرادعلی تاتار طرح ها و پروژه های افتتاح شده و کلنگ خوردۀ شهرستان دالاهو در مناسبات دهه فجر و هفته دولت طی یکسال گذشته را از حیث ریالی و هم از لحاظ فراگیری و تعداد بی نظیر عنوان کرد.

نماینده مردم شهرستان دالاهو و اسلام آباد در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اقدامات و فعالیت ها انجام شده در طول یک سال گذشته، برنامه هایی که برای توسعه دالاهو در دستور کار است را بیان کرد و پاسخگوی مراجعات چهره به چهره مردم هم بودند.

این جلسه حدود 4 ساعت بطول انجامید

فلاحت‌پیشه گفت:باید تا پایان سال 97 شاخص های عمرانی ، شهرستان های اسلام آباد غرب و دالاهو در تمامی زمینه ها از میانگین کشوری و استانی فراتر شود.

امسال تمام جاده های مواساتی اسلام آباد غرب و دالاهو 4 بانده میشود.

تا پایان سال 97 باید تمام شهرها و روستا های حوزه انتخابیه ام از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.

امسال چند برابر سهم استانی خود اعتبار ملی گرفتیم.

مدیونیم اگر رقابت انتخاباتی مانع همکاری ما در خدمت رسانی به مردم شود.

تمام 5 شهر حوزه انتخابیه ام از ردیف خاص اربعین و عتبات بودجه گرفته اند.

همدلی مردم، فرماندار، مسئولان ادارات و سادات محترم اهل حق و عزیزان اهل سنت منطقه در شهرستان دالاهو شرایط بی نظیری را برای کار در این منطقه فراهم کرده است.

در دالاهو هر جایی که از مدیران بومی استفاده کرده ایم اثر بخش بوده است.

در آینده ثابت خواهد شد که این دور فقط برای ادای دینم آمده ام و خدا بخواهد دستاورد های تاریخی برای توسعه و عمران حوزه انتخابیه ام برجای خواهم گذاشت.

دیدگاه شما