آخرین اخبار

31. شهريور 1396 - 22:31   |   کد مطلب: 295241
سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی فرمانده سپاه دالاهو به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم و هفته دفاع مقدس پیامی صادر کردند .

به گزارش کرند کرد،  سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی  به‌مناسبت فرا رسيدن ماه محرم و آغاز هفته دفاع مقدس پيامي صادر كرد.

 در این پیام آمده است:

بسمه تعالي

عاشورا يك جنبش تاريخي عظيم است و نبايد صرفاً از منظر قيامي عليه باطل زمان به آن نگريست. جنبشي است عليه ظلم، بي عدالتي و تحريف دين مبين.

بدون ترديد قيام مجاهدانه و متعبّدانه چهره ماندگار تاريخ كربلا، حضرت اباعبدالله الحسين(ع)، ياران بي مثال و اهل بيت آن حضرت، درسي‌است براي جامعه بشريت تا بياموزند كه رمز ماندگاري و عزت، ايمان و صبر و استقامت است.

هم‌زماني زيباي آغازين روز ماه محرم با نخستين روز هفته دفاع مقدس نيز يادآور همين نكته است كه دلاوران رشيد ميدان‌هاي نبرد كربلاي ايران، اطاعت پذيري از ولايت، جهاد، فداكاري و ايثار را از مكتب عاشوراي حسيني به نيكي آموختند و با تأسي به آن شخصيت جاودانه بشريت، نام خود را در تاريخ انقلاب اسلامي ثبت نمودند.

تقارن هفته دفاع مقدس با ايام شور توأم با شعور ماه محرم، فرصتي براي انتقال پيام عاشورا و ترويج فرهنگ شهادت است چراكه هشت سال دفاع مقدس ملت ايران در امتداد نهضت عاشورا و مكتب سرخ شهادت رقم خورده است.

اينجانب ضمن تسليت فرارسيدن ماه محرم و ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان، ياد و خاطره رشادت‌ها و ازخودگذشتگي‌هاي شهدا، جانبازان و ايثارگران، از صدر اسلام تا اعتلاي عصر حاضر را گرامي داشته و با درود بر روح عرشي معمار كبير انقلاب و آرزوي طول عمر بابركت براي مقام معظم رهبري، توفيق خدمت براي همه خدمتگزارن صديق نظام اسلامي را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی

فرمانده سپاه شهرستان دالاهو

 

 

دیدگاه شما