آخرین اخبار

8. آبان 1396 - 20:54   |   کد مطلب: 295325
فرمانده سپاه دالاهو در حاشیه مراسم یادواره شهدای دانش آموز بسیج دانش آموزی سپاه دالاهو گفتند : پاسداری از آرمان های شهدا وظیفه همگان است .

به گزارش کرند کرد، جناب سرگرد پاسدار نوروز اکبری فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه دالاهو در حاشیه برگزاری یادواره شهدای دانش آموز بسیج دانش آموزی گفتند : پاسداری از آرمان های شهدا وظیفه همگان است و این مهم در قشر دانش آموز میسر نمی شود مگر با جهاد علمی و جهاد با قلم که میتوان گفت جهاد با قلم از با ارزش ترین جهاد هاست. در ادامه سرگرد پاسدار نوروز اکبری افزود : تفکر ناب شهادت و ایثار باید در کتب درسی موجود باشد  و حذف این مهم از کتب درسی میتواند صدمات جبران ناپذیری به نسل آینده و باعث جدایی آنان از فرهنگ ایثار و شهادت شود . وی در ادامه با ارزشمند و مهم دانستن مراسم یادواره شهدا گفتند : یادواره شهدا با بقیه مراسمات تفاوت بسیاری دارد .مراسمی که به نام شهدا مزین شده باشد و عطر و بوی ایثار و شهادت و دفاع مقدس در آن است زمینه ساز به وجود آمدن فرهنگ ایثار و شهادت در نسل جوان و اشتیاق جوانان برای شهادت است و گواه این قضیه تعداد بالای شهدای مدافع حرم جوان ما هستند که با حرکت در مسیر جهاد برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به سوریه عزیمت کرده و خداوند متعال نیز به آنان نعمت بزرگ شهادت را اعطا کردند .

در پایان ایشان از مسئولین شهرستان و حضار گرامی و دانش آموزان برای حضور در این مراسم تشکر کرده و از زحمات بسیج دانش آموزی شهرستان دالاهو و اداره بنیاد شهید شهرستان و مسئولین و کارکنان دبیرستان فاطمیه شهرستان دالاهو که در زمینه برگزاری هرچه بهتر این یادواره کوشیدند تشکر ویژه ای به عمل آوردند.

 

 

دیدگاه شما