آخرین اخبار

16. آذر 1396 - 22:02   |   کد مطلب: 295378
سرهنگ اکبری امروز از روستا های زلزله زده دهستان بیونیج بازدید کردند .

به گزارش کرند کرد، سرهنگ پاسدار نوروز اکبری فرمانده محترم سپاه ناحیه دالاهو امروز از روستا های دهستان بیونیج بازدید کردند .

طی این بازدید سرهنگ اکبری گفت : قرارگاه خاتم انبیاء سپاه با فراهم سازی مصالح برای زیر سازی جهت استقرار کانکس های این قرارگاه در حال فعالیت برای اسکان موقت مردم زلزله زده شهرستان دالاهو در کانکس هستند .

مردم با مشاکرت در ساخت زیر سازی برای استقرار کانکس به روند اسکان موقت کمک می کنند و امید است در آینده نزدیک خانه های تخریب شده و 

آسیب دیده به قید فوریت دارای کانکس می شوند .

مردم روستا های دهستان بیونیج نیز از فرمانده سپاه شهرستان دالاهو سرهنگ دوم پاسدار نوروز اکبری و فرمانده امام حسن(ع) ستوانیکم پاسدار محمد خانه بیگی جهت پیگیری ها و خدمات شبانه روزی آنها در بحث  امداد رسانی،اسکان و خدمات رسانی به مردم تشکر کردند و از سرهنگ اکبری تقاضای پیگیری برای سرعت گرفتن روند استقرار کانکس در روستا ها شدند .

امروز با بارش نیمه سنگین برف و سرمای چند درجه زیر صفر زندگی برای مردم ولایت مدار زلزله زده دالاهو سخت تر شده است.

دالاهو از شهرستان های سردسیر استان است که دارای بافت کوهستانی با زمستان های پر بازش و بسیار سرد است که در این میان دهستان بیونیج از سردترین نقاط این شهرستان است و امید است با پیگیری های خدومانه سرهنگ پاسدار اکبری مردم دیگر روستا ها هم دارای کانکس شوند .

دیدگاه شما