نمایش 1 - 10 از 19
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
فلم تو نوشت؛
دانشگاه نوتردام در آخرین تحقیقات خود به بررسی رفتارهای اجتماعی دانش آموزان آمریکایی و ارتباط آن با رشد مغزی و ذهنی آنان پرداخته است.
پرکن به حرم، معرکه گیری ها را ازشیعـه بگیـر سر به زیری‌ها را
کرند کرد:برای این کار،‌ یک اپلیکیشن موبایل به تولید الگوهای نوری مورد استفاده برای آزمایش گلوکوم زاویه باز می‌پردازد. سپس یک ریموت کنترل بلوتوث به عنوان دستگاه ورودی برای بیماران عمل کرده تا آن را در زمان مشاهده نور فشار دهند.
کرند کرد: روزنامه کیهان نوشت که بانک های سپه و ملت از ارائه خدمات بانکی ارزی به قرارگاه خاتم الانبیا سپاه به دلیل تحریم ها خودداری کرده اند.
کرند کرد:افراد با توجه به نوع شخصیت خود تا چه حد امکان دارد در دام اعتیاد به گوشی های هوشمند بیفتند...
کرند کرد:پشت مانتوها و تیشرت های جوانان کشورم King و queen می بینم
در یک چنین دنیایی، خانمی با حجاب کامل میرود روی سکو و جایزه‌اش را می‌گیرد اين نشان ميدهد در مقابل موج احساسات توهّم آميز، شكست نميخورد
کرند کرد:مجلهٔ وایرد او را در نخستین جایگاه فهرست «خطرناک‌ترین مرد جهان» قرار داده است.[۵] نشریه نیویورکر وی را تاثیرگذارترین فرمانده نظامی جنگ داخلی سوریه لقب داده است.
کرند کرد:در بسیاری از موارد ثابت شده که عامل اصلی عقب افتادگی مسلمین و افول تمدن آنها و تأخر در امر دین و دنیا، روی گردانی و تخلف از قوانین و مقررات الهی در زندگی است، پروردگار متعال می‌فرماید
رییس جمهور روحانی/
اگر بتوان رتبه اول بیکاری کشور و عقب افتادگی های بسیار دیگر در بخشهای مختلف را تحمل کرد که البته بسیار گران و پرهزینه است دیگر نمی توان این ریزگردها را که برایمان درشتی می کنند تحمل کرد آخر بخدا ما هم آدمیم و جنس بدنمان هم مثل مردم پایتخت و بقیه انسانها از پوست ، گوشت و خون است.

صفحه‌ها