نمایش 1 - 10 از 69
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
این متن را بدون هیچ تخریبی و بدون هیچ هدف سیاسی منشر کردم تنها یک دغدغه و یک دلنوشته بود و هدفی جز رسیده گی مسئولان به مشکل فقر چیزی نبود .امیدوارم که به گوششان برسد.
وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
«ای رسول خدا از تو درباره شراب می پرسند؛ به آنها بگو: در آن (شراب)، گناه بزرگ است و منفعت هایی (دارند) و گناهش بیش از منافع آن است؛ لذا تحریم شراب را در قرآن داریم.» و این هشدار قرآن برای ما زنگ خطر بسیار جدی است که به طمع بهره برداری مثبت گرفتار آثار شوم این پدیده فرهنگی نشویم.
فلم تو نوشت؛
دانشگاه نوتردام در آخرین تحقیقات خود به بررسی رفتارهای اجتماعی دانش آموزان آمریکایی و ارتباط آن با رشد مغزی و ذهنی آنان پرداخته است.
کرند کرد :
برخلاف آنچه معمولا شنیده‌اید، نوشیدن روزانه هشت لیوان آب کلید سلامت نیست یا نپوشیدن لباس گرم در یک روز سرد شما را بیمار نمی‌کند. شاید باور نکنید دوران بارداری 9 ماه نیست. شایعات مربوط به حوزه پزشکی، اغلب به عنوان حقایقی خدشه‌ناپذیر بین مردم تکرار می‌شوند، حتی اگر جستجوهای پیگیرانه در اینترنت، حقیقتی را که پشت این تصورات غلط وجود دارند روشن کنند.
در این مقاله، به شما ۱۲ روش را معرفی می‌کنیم که می‌توانید برای نگهداری بهتر از خودروی خود از آن‌ها استفاده کنید.
گر میخواهید کاهش وزن مناسبی داشته باشید با این نوشیدنی ها امکان پذیر می باشد.به کمک این نوشیدنی معجزه آسا کبد شما از سموم پاک سازی شده و در عرض سه روز لاغر می شوید.کبد یکی از مهمترین اندام های بدن است اگر این اندام با سموم آلوده شود به درستی عمل نکرده و بدن با مشکلات جدی روبه رو شده و به سلامتی آن آسیب وارد می شود.
کرند کرد:هرچند این رابطه نمی‌تواند موید وجود علت و معلول باشد اما محققان دریافتند افرادی که قبلاً و اکنون از مصرف‌کنندگان استروئید بودند، حساسیت کمتری به انسولین در مقایسه با افرادی که هرگز این مواد را استفاده نکرده بودند، از خود نشان دادند.
پرکن به حرم، معرکه گیری ها را ازشیعـه بگیـر سر به زیری‌ها را
کرند کرد:مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پذیرش ۳ میلیون و ۸۱۰ هزار نفر در مراکز اسکان تابستانی فرهنگیان خبر داد.
کرند کرد:والدین روز اول مدرسه با کودکان دعوا نکنند وآنها را تهدید و تنبیه نکنند‎

صفحه‌ها