نمایش 1 - 7 از 7
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
فلم تو نوشت؛
دانشگاه نوتردام در آخرین تحقیقات خود به بررسی رفتارهای اجتماعی دانش آموزان آمریکایی و ارتباط آن با رشد مغزی و ذهنی آنان پرداخته است.
گر میخواهید کاهش وزن مناسبی داشته باشید با این نوشیدنی ها امکان پذیر می باشد.به کمک این نوشیدنی معجزه آسا کبد شما از سموم پاک سازی شده و در عرض سه روز لاغر می شوید.کبد یکی از مهمترین اندام های بدن است اگر این اندام با سموم آلوده شود به درستی عمل نکرده و بدن با مشکلات جدی روبه رو شده و به سلامتی آن آسیب وارد می شود.
کرند کرد:هرچند این رابطه نمی‌تواند موید وجود علت و معلول باشد اما محققان دریافتند افرادی که قبلاً و اکنون از مصرف‌کنندگان استروئید بودند، حساسیت کمتری به انسولین در مقایسه با افرادی که هرگز این مواد را استفاده نکرده بودند، از خود نشان دادند.
در یک چنین دنیایی، خانمی با حجاب کامل میرود روی سکو و جایزه‌اش را می‌گیرد اين نشان ميدهد در مقابل موج احساسات توهّم آميز، شكست نميخورد
تناسب اندام/
با مصرف این نوشیدنی سایز دور کمرتان کوچک شده و چربی های شکمتان در هنگام خواب آب می شود.
رییس جمهور روحانی/
اگر بتوان رتبه اول بیکاری کشور و عقب افتادگی های بسیار دیگر در بخشهای مختلف را تحمل کرد که البته بسیار گران و پرهزینه است دیگر نمی توان این ریزگردها را که برایمان درشتی می کنند تحمل کرد آخر بخدا ما هم آدمیم و جنس بدنمان هم مثل مردم پایتخت و بقیه انسانها از پوست ، گوشت و خون است.
وبلاگ " آشپزی "
سبزیجات مثل بروکلی، گوجه فرنگی، فلفل سبز و ...بهتر است یک ساعت قبل از غذا و دو ساعت بعد از غذا چای بخوریم در غیر این صورت مانع جذب آهن غذا می شود