اجرای طرح «خبرنگار معین» توسط بسیج رسانه در استان یزد

مسئول بسیج رسانه سپاه الغدیر یزد گفت: سازمان بسیج رسانه استان یزد به منظور پوشش عملکرد اقشار تخصصی بسیج طرح خبرنگار معین را اجرایی می‌کند.

اجرای طرح «خبرنگار معین» توسط بسیج رسانه در استان یزد

علی محمد پارسائیان‌، مسئول بسیج رسانه یزد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از این استان با اشاره به ضرورت بسیج کردن اصحاب رسانه برای تقویت جریان جبهه رسانه ای انقلاب، اظهار کرد:‌ همراهی اصحاب رسانه استان یزد با بسیج رسانه مطلوب و ارزشمند است.

وی تقویت نرم افزاری و سخت‌افزاری رسانه‌های استان را از جمله الزامات اجرایی در این حوزه دانست و افزود: اگر انتظار داریم که رسانه‌های جریان انقلاب با تمام ظرفیت در برابر توطئه‌ها و فتنه‌های شوم استکبار جهانی صف آرایی کنند، باید به صورت موازی دو مقوله کیفی‌سازی و کمی‌سازی جریان رسانه‌ای را مد نظر قرار دهیم.

مسئول بسیج رسانه استان یزد با اشاره به اهمیت اقدامات انجام شده و در دستور کار اقشار تخصصی بسیج برای خدمت‌رسانی مختلف به اقشار جامعه، گفت: اقشار تخصصی بسیج عامل پیشبرنده دولت‌هاست و بسیج رسانه با مشارکت خبرنگاران و تولید محتوای مناسب از خدمات در دستور کار می‌تواند عامل پیشبرنده بسیج اقشار باشد.

پارسائیان در ادامه اجرای طرح «خبرنگار معین» و «انعقاد تفاهم نامه همکاری با اقشار تخصصی» را از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار بسیج رسانه استان یزد برای تقویت جریان رسانه‌ای اقشار مختلف دانست و بیان کرد:‌ این مهم با هدف آموزش و توانمندسازی اقشار بسیج در راستای ارائه گزارش عملکرد، انتشار در فضای رسانه ای استان و در نهایت کمک به افزایش امید در سطوح مختلف جامعه انجام شده است.

پایان پیام/الف

دیدگاهتان را بنویسید