امیر ایرانی: دوران تحمیل هژمونی و برتری بر منطقه گذشته است

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دشمنان ایران به طور قطع این پیام را دریافت کردند که دوران تحمیل هژمونی و برتری بر منطقه به پایان رسیده و نکته مهم دیگر آن است که عرصه دریا، برای همه کشورهایی که به دریا ارتباط دارند، از جمله ایران، عرصه‌ای راهبردی است.

امیر ایرانی: دوران تحمیل هژمونی و برتری بر منطقه گذشته است

به گزارش گروه سیاسی شهرستان دالاهو، امیردریادار شهرام ایرانی در گفت‌و‌گویی در پایان سفر به روسیه، نخستین پیام این سفر را نشان دادن اقتدار ایران و همراهی بسیاری از کشورها عنوان کرد و افزود: این سفر باری دیگر نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در همه صحنه‌ها حضور مؤثر دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: دشمنان ایران به طور قطع این پیام را دریافت کردند که دوران تحمیل هژمونی و برتری بر منطقه به پایان رسیده و نکته مهم دیگر آن است که عرصه دریا، برای همه کشورهایی که به دریا ارتباط دارند، از جمله ایران، عرصه‌ای راهبردی است.

امیر دریادار ایرانی که روز شنبه هفتم مردادماه ۱۴۰۲ بنا بر دعوت رسمی فرمانده نیروی دریایی روسیه و با هدف شرکت در آیین رژه سالانه این نیرو به سن پترزبورگ سفر کرده بود، در این سفر با فرمانده نیروی دریایی روسیه و همچنین فرماندهان و مقام‌های ارشد نیروی دریایی برخی کشورها در راستای دیپلماسی دریایی گفت‌وگو کرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید