تراکتور برای شکست شارجه نیازمند هماهنگی فنی است

مدیر فنی اسبق تراکتور تبریز گفت: مهم ترین مساله تراکتور آن است که این تیم مقابل شارجه به هارمونی فنی و تاکتیکی برسد.

تراکتور برای شکست شارجه نیازمند هماهنگی فنی  است

عباس چمنیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی شهرستان دالاهو در مورد دیدار سه‌شنبه شب تراکتور ایران و شارجه امارات در پلی آف لیگ قهرمان آسیا اظهار داشت: با توجه به بازیکنانی که تراکتور جذب کرد و همگی بازیکنان خوب و باکیفیتی هستند انتظار عملکرد و نتایج بهتری از این تیم در شروع لیگ می‌رفت اما شاید تغییرات زیاد در ترکیب تیم و ناهماهنگی بازیکنان باعث شد که تراکتور شروع خوبی در لیک کشورمان نداشته باشد و با مشکل مواجه شود اما بازی در پلی‌آف آسیا شرایط دیگری دارد.

وی افزود: قطعاً بازیکنان این تیم با توجه به تجارب و سوابق خوبی که دارند به بلوغ رسیده‌اند تا مقابل این تیم اماراتی بازی خوبی را به نمایش بگذارند. تیم‌های باشگاهی ما معمولاً مقابل تیم عربی حوزه خلیج فارس نتایج بهتری دارند و از نظر روحی و روانی نسبت به این تیم‌ها برتری داریم فقط امیدوارم تراکتور تا شروع مسابقه هماهنگی لازم را پیدا کند.  مدیر فنی اسبق تراکتور در مورد اظهارات امیرحسین حسین‌زاده بعد از باخت مقابل پرسپولیس که گفته بود این شکست برای برخی از بازیکنان ما اهمیت ندارد، عنوان کرد: حسین‌زاده بازیکن من بوده و به خوبی شخصیت او را می‌شناسم قطعاً نظر او این نبوده که نتیجه بازی برای بازیکنان اهمیتی ندارد. همدلی در یک تیم که در فوتبال دنیا به آن اتحاد تیمی می‌گویند یکی از مهم‌ترین ویژگی‌‌های  تیمی است و پیش از هماهنگی این است که تیم همدل و متحد باشد. در مورد تراکتور مهم‌ترین مسئله آن است که آنها به هارمونی فنی و تاکتیکی برسند.

چمنیان با اشاره به پرهوادار بودن تراکتور اظهار داشت: حضور هواداران پرشور و پرشمار تراکتور و انتظارات بالای آنها از بازیکنان و کادر فنی گاهی کار را برای بازیکنان و مربیان سخت می‌کند اما نفراتی که در تراکتور حضور دارند باید با این شرایط آشنا دارند. تراکتور با توجه به بازیکنانی که گرفته و مهره‌هایی باکیفیتی که در اختیار دارد توقع نتیجه گرفتن از این تیم بی‌جا نیست و من امیدوارم تراکتور با شکست شارجه به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند زیرا این مسابقه یک مسابقه ملی است و نه فقط یک مسابقه باشگاهی یا یک استان. وی در مورد مهاجمان برزیلی در تیم شارجه عنوان کرد:‌ تیم‌های عربی حوزه خلیج فارس معمولاً بازیکنانی از ملیت‌های مختلف را به خدمت می‌گیرند امسال به‌جز عربستان که سرمایه‌گذاری ویژه و متفاوتی روی تیم‌های فوتبالش انجام داده در تیم‌های دیگر حوزه خلیج فارس معمولاً بازیکنان با نگاه اقتصادی و درآمدزایی به این تیم‌ها می‌آیند و خیلی به فکر رشد و پیشرفت فنی فوتبال این باشگاه‌ها نیستند و این باشگاه‌ها معمولاً مقابل باشگاه‌های ایرانی شکست می‌خورند زیرا بازیکنان ما به جز مسائل فنی عرق و تعصب ایرانی بودن را هم دارند و این می‌تواند به شرایط تیمی در تیم‌های ما و در بازی فردا به تراکتور کمک ویژه‌ای کند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید