تیم فوتبال شمس آذر نماد همت و اراده جمعی قزوین است

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: سالها افراد و مجموعه های مختلفی در ورزش استان قزوین سرمایه گذاری های کلانی کردند و به دنبال آن بودند تا تیمی بر آمده از نام و هویت قزوین در سطح اول کشور برای این خطه قهرمان پرور افتخارآفرینی کند که موفقیت تیم فوتبال شمس آذر را می توان نماد این امر مهم تلقی کرد.

تیم فوتبال شمس آذر نماد همت و اراده جمعی قزوین است

به گزارش شهرستان دالاهو از قزوین، سعید دقیقی سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین ظهر امروز با حضور در دفتر فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) به دیدار و گفت و گو با سردار رستمعلی رفیعی آتانی پرداخت. فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در جریان این دیدار اظهار کرد: در عصر کنونی شکل گیری فضایی که حاصل آن شور و نشاط ورزشی برای نسل جوان باشد بسیار حائز اهمیت است و این موضوع باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان و دستگاه های اجرایی قرار داشته باشد.

وی افزود: طی سال های گذشته برخی از افراد و مجموعه های مختلف در ورزش استان قزوین سرمایه گذاری های کلانی کردند و به دنبال آن بودند تا تیمی بر آمده از نام و هویت قزوین در سطح اول کشور برای این خطه قهرمان پرور افتخارآفرینی کند، اما به دلایل مختلف این امر محقق نشد. سردار رفیعی آتانی ادامه داد: خوشبختانه با ورود تیم شمس آذر قزوین به عرصه ورزش و رشته فوتبال، شور و شوق خاصی بین مردم و مسئولان به ویژه جوانان استان ایجاد شد و خدا را شاکریم در سایه کار و همدلی و تلاش جمعی بعد از سالها شاهد موفقیت نماینده قزوین در سطح اول فوتبال بودیم. این مقام ارشد نظامی تصریح کرد: «استان قزوین» علیرغم برخورداری از ظرفیت های ارزشمند در بخش های مختلف، از سرانه استاندارد ورزش و درمان محروم مانده است اما موفقیت اخیر شمس آذر سبب شد تا بخشی از این محرومیت به خصوص در حوزه فوتبال رفع شود. فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: بسیاری از دلسوزان قزوین از اینکه قرار است نام این خطه در سطح اول ورزش مطرح شود و تیم های بزرگ کشورمان برای رقابت با نماینده قزوین به این شهر سفر کنند خوشحال هستند و این موضوع جای تقدیر دارد اما صرفا بیان ورزش دوستی کافی نیست و باید هر فرد و دستگاهی به سهم خود از ورزش و ورزشکاران قزوین حمایت و پشتیانی کند. وی تاکید کرد: موفقیت شمس آذر تنها با تامین امکانات و منابع مالی محقق نشد و نقش همت و اراده جمعی و همچنین علاقه و تعصب به این خطه و مردم آن، در مسیر سربلندی این تیم کاملا برجسته و قابل مشاهده است. گفتنی است در این دیدار سعید دقیقی نیز با ارائه گزارشی به تشریح روند فعالیت تیم فوتبال شمس آذر در لیگ آزادگان پرداخت. در پایان پیراهن شمس آذر قزوین از سوی دقیقی به سردار رفیعی آتانی اهدا شد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید