دورهمی نوجوانانه «قهرمانت تو کدوم کتابه؟» در سالگرد حاج قاسم سلیمانی

دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با عنوان «قهرمانت تو کدوم کتابه؟!» برای مرور قهرمانان اساطیری ایران باستان تا دوره معاصر و انقلاب اسلامی و به‌ ویژه شخصیت حاج قاسم سلیمانی به عنوان قهرمان ایرانی برگزار می‌شود.

دورهمی نوجوانانه «قهرمانت تو کدوم کتابه؟» در سالگرد حاج قاسم سلیمانی

به گزارش شهرستان دالاهو، دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران با عنوان «قهرمانت تو کدوم کتابه؟!» همزمان با ایام شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و با هدف مرور داستان‌های قهرمانان ایرانی در مراکز منتخب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود. در این نشست‌ها که با برنامه‌ریزی، اجرا و حضور اعضای «باشگاه نوجوانان فعّال حوزه کتاب و کتابخوانی» از ۶ تا ۱۳ دی‌ماه برگزار می‌شود، نوجوانان به بررسی داستان‌های قهرمانان ایرانی و فداکاری‌های آن‌ها در دوره‌های مختلف تاریخی و خصوصاً در دوران معاصر می‌پردازند.

در این نشست‌ها به موضوع قهرمانان اساطیری ایران باستان تا دوره معاصر و انقلاب اسلامی و به‌ ویژه شخصیت حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان قهرمان ایرانی، پرداخته می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست‌ها و یا اطلاع از شرایط عضویت در «باشگاه نوجوانان» می‌توانند به فرهنگسرای محل سکونت خود مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به درگاه رسمی سازمان فرهنگی هنری به نشانی farhangsara.ir مراجعه کنند و یا با تلفن ۱۸۳۷ تماس بگیرند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید