رونمایی از کتاب «محل‌های تغییر رفتار و انواع ‌آن‌ها» اثر جدید انتشارات خبرگزاری فارس

آیین رونمایی از کتاب محل‌های تغییر رفتار و انوع آن‌ها در خبرگزاری فارس رونمایی شد. قرار است، دوشنبه‌های هرهفته از کتاب‌های نشر فارس رونمایی شود.

رونمایی از کتاب «محل‌های تغییر رفتار و انواع ‌آن‌ها» اثر جدید انتشارات خبرگزاری فارس

به گزارش باشگاه خبرنگاران توانا، آیین رونمایی از کتاب «محل‌های تغییر رفتار و انواع آن‌ها» امروز دوشنبه هشتم اسفندماه ۱۴۰۱ در سالن جلسات شهرستان دالاهو، با حضور جمعی از مسئولان، اندیشمندان، مترجم کتاب و جمعی از خبرنگاران برگزاری شد. این هفته دومین رونمایی از کتاب‌های منتشر شده در انتشارات فارس بود.

کتاب محل‌های تغییر رفتار و انواع آن‌ها در ابتدای این مراسم محمد کریمی سردبیر ارشد شهرستان دالاهو، ضمن خوش‌آمد گویی به میهمانان از آئین رونمایی کتاب‌های منتشر شده توسط فارس در دوشنبه هر هفته خبر داد. معاونت آموزش و پژوهش‌های شهرستان دالاهو در نظر دارد که دوشنبه‌های هر هفته مراسم رونمایی کتاب‌های انتشارات فارس را داشته باشد. وی افزود: درباره رفتار انسان در حوز‌ه‌های فردی، اجتماعی و سازمانی تئوری‌های مختلفی مطرح و نوشته شده است. کتاب حاضر تازه‌ترین تئوری‌های رفتار انسان به ویژه رفتار سازمانی را تعریف کرده و برای آن مصداق‌هایی را ارائه داده است. از نویسنده کتاب سؤال پرسیدم که به چه میزان متن اصلی بومی‌سازی شده است، متوجه شدم که نویسنده با رعایت اخلاق و قوانین حرفه‌ای به قلم صاحب اثر ورود نکرده‌ است. او صرفاً کتاب را به زبان فارسی بازتاب داده است. دبیر ارشد شهرستان دالاهو با اشاره به تأثیر رفتار سازمانی در جامعه، عنوان کرد: اینکه رفتار سازمانی به چه میزان در جامعه و سازمان‌های ما شناخته شده و به این رفتار تمکین می‌کنیم خارج از این موضوع است. در حال تکمیل …

دیدگاهتان را بنویسید