محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در شیراز اعلام شد

بر اساس مصوبه شورای ترافیک محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در شیراز از ساعت ۷ صبح روز جمعه توسط پلیس راهنمایی و رانندگی اعمال می‌شود.

محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در شیراز اعلام شد

به گزارش شهرستان دالاهو از شیراز، راهپیمایی روز قدس در کلانشهر شیراز جمعه 25 فروردین ماه راس ساعت 10:30 از چهارراه 15 خرداد آغاز می‌شود که پس از گذر از مسیرهای خیابان لطفعلی خان زند، چهارراه پیروزی و  بلوار شهید آیت الله دستغیب(ره) به حرم شاهچراغ(ع) و اقامه نماز جمعه ختم می‌شود. 

محدودیت‌های ترافیکی در روز قدس

هادی شهدوست شیرازی محدودیت های ترافیکی اعمال شده در این روز را اعلام و بیان کرد: محدودیت‌های ترافیکی روز قدس از ساعت 7 صبح روز جمعه توسط پلیس راهنمایی و رانندگی اعمال می‌شود. خیابان انقلاب از تقاطع گمرک به سمت تقاطع 15 خرداد، خیابان قصردشت از تقاطع سینما سعدی به سمت تقاطع 15 خرداد، تقاطع وصال حائری به سمت تقاطع خیرات، تقاطع حائری قانی به سمت تقاطع مشیر. تقاطع شاهزاده قاسم به سمت حرم مطهر میدان شهرداری به سمت تقاطع پیروزی، خیابان توحید به سمت تقاطع مشیر، سه راه طالقانی به سمت تقاطع پیروزی، تقاطع مصدق به سمت تقاطع پیروزی در صبح روز قدس از ساعت ٧ صبح تا پایان مراسم توسط پلیس راهنمایی و رانندگی مسدود می گردد.   200 دستگاه اتوبوس برای جابه‌جایی شهروندان

بر اساس اعلام معاون شهردار شیراز بیش از 200 دستگاه اتوبوس برای جابه‌جایی شهروندان و نمازگزاران روز جمعه در 6 نقطه پیش‌بینی شده است.  

به گفته شهدوست شیرازی خیابان 9 دی، خیابان دستغیب، پایانه دستغیب، خیابان پیروزی (حدفاصل شهرداری تا چهارراه پیروزی) و خیابان لطفعلی خان زند ( حدفاصل چهار راه مشیر تا سه راه احمدی) برای استقرار اتوبوس‌ها در نظر گرفته شده است.   خدمات رسانی ویژه مترو شیراز در روز جهانی قدس   معاون شهردار شیراز همچنین در خصوص خدمات رسانی خطوط مترو همزمان با راهپیمایی روز قدس افزود: مترو شیراز برای سهولت در تردد نمازگزاران و راهپیمایان، از ۹صبح روز جمعه ۲۵ فروردین‌ ماه ۱۴۰۲ تا پایان مراسم، در خطوط یک و دو به ‌صورت رایگان خدمات ارائه خواهد کرد.

وی با بیان اینکه بیشترین افزایش سرویس‌دهی در خط یک مترو شیراز که در مسیر راهپیمایی قرار دارد، انجام خواهد شد، ادامه داد: ساعت حرکت قطارها در این خط مترو از ساعت 7 صبح تا 21 شب  و خط دو از ساعت 9 صبح الی 13 ظهر می باشد.

سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیرازآمادگی دارد تا در صورت نیاز برای سرویس‌دهی مناسب‌تر به مسافران، قطارهای فوق‌العاده را در خط یک اعزام کند.   پایان پیام/د

دیدگاهتان را بنویسید