معاون وزیر جهاد کشاورزی: ارائه خدمات کشاورزی اولویت اصلی فرودگاه قزوین باشد

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: مسائل و خدمات کشاورزی بایستی اولویت اصلی شرکت خدمات هواپیمایی ویژه در استان قزوین (فرودگاه قزوین) باشد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی: ارائه خدمات کشاورزی اولویت اصلی فرودگاه قزوین باشد

به گزارش شهرستان دالاهو از قزوین، حسین رنجبر اقدم پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از شرکت خدمات هواپیمایی ویژه (فرودگاه قزوین) که با حضور معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی و هیات همراه انجام شد، به اهمیت فرودگاه قزوین در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: مسائل و خدمات کشاورزی بایستی اولویت اصلی فرودگاه قزوین باشد و برنامه های دیگر در نظر گرفته شده در کنار آن پیگیری شود.

وی اضافه کرد: در صورتی که کشور با هجوم آفات عمومی روبرو شود می‌توان از ظرفیت شرکت خدمات هواپیمایی ویژه استفاده کرد. رییس سازمان حفظ نباتات کشور ادامه داد: فرودگاه قزوین یک سرمایه بزرگ برای وزارت جهاد کشاورزی محسوب می‌شود و حفظ این زیرساخت مهم است. معاون وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: این ظرفیت و امکانات نباید مورد غفلت قرار گیرد و دستگاه‌های متولی باید زیرساخت‌های آن را حفظ کنند. گفتنی است این فرودگاه ۱۹۶ هکتار بوده که از سال ۱۳۱۷ تاسیس شده است. نقشه برداری و خدمات کشاورزی به ویژه سمپاشی و آموزش از خدمات این فرودگاه محسوب می‌شود. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید