هنیه: رژیم اشغالگر با خفّت از جِنین عقب‌نشینی کرد

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با اشاره به شکست مفتضحانه رژیم صهیونیستی در جِنین تأکید کرد که این رژیم با خفت و خواری از این اردوگاه عقب‌نشینی کرد.

هنیه: رژیم اشغالگر با خفّت از جِنین عقب‌نشینی کرد

به گزارش گروه بین‌الملل شهرستان دالاهو، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت که رژیم صهیونیستی در اردوگاه جِنین شکست خورد و با خفت و خواری از این اردوگاه عقب‌نشینی کرد.

هنیه با اشاره به اتحاد گروه‌های مقاومت برای مقابله با ارتش رژیم صهیونیستی گفت: «ما از طریق همه طرف‌ها پیام‌های روشنی به دشمن ارسال کردیم مبنی بر اینکه مقاومت در تمامی میادین آماده مقابله است و دشمن بایستی سریعا حملات خود را متوقف کند».

وبگاه «العربی الجدید» به نقل از برخی منابع گزارش داد که مقاومت فلسطین روز دوشنبه از طریق طرف‌های میانجی به رژیم صهیونیستی پیام داده بود که در صورت تداوم تجاوزات این رژیم به شهر جِنین و اردوگاه آن، مقاومت برای گسترش دایره درگیری آمادگی دارد.

به گفته این منابع، مقاومت تمامی اوضاع جِنین و اردوگاه آن را زیرنظر داشته و برای رویارویی گسترده با رژیم اشغالگر در صورت تداوم تجاوزات این رژیم، تهدید کرده بود.

هنیه در این خصوص گفت: «تمامی گزینه‌ها برای یاری جِنین و قهرمانان آن بر روی میز بود و عملیات قهرمانانه در تل‌آویو و آنچه در مناطق مختلف کرانه باختری رخ داد، بیانگر این بود که ملت فلسطین در تمامی مکان‌ها حامی جِنین است».

وی با اشاره به اینکه مقاومت گزینه راهبردی ملت فلسطین برای پاسخ به تجاوزات رژیم اشغالگر و نابودی آن است، تأکید کرد: «مقاومت درس فراموش نشدنی به دشمن داد و خسارت‌های زیادی به آن وارد آورد؛ آن دورانی که دشمن بدون پرداخت تاوان، مرتکب جنایت علیه ملت فلسطین می‌شد، بسر آمده است.»

 

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید