گردهمایی بانوان دانشجوی مسلمان در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد

گردهمایی بانوان دانشجوی مسلمان ملل مختلف جهان، با محوریت اندیشه‌ی مقاومت به همت هسته‌های بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار شد.

گردهمایی بانوان دانشجوی مسلمان در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد

به گزارش گروه سیاسی شهرستان دالاهو، گردهمایی بانوان دانشجوی مسلمان در بیست و نهمین روز از ماه رمضان به همت هسته های بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران ( پردیس خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه ‌های امام صادق ( ع)، علامه طباطبایی و بهشتی الزهرا (س)، ادیان و مذاهب برگزار شد.  

  در این گردهمایی که با محوریت اندیشه‌ مقامت برگزار شد، دانشجویانی از کشورهای کانادا، بنگلادش، پاکستان، افغانستان، سوریه، ترکیه، هند، مراکش و گانا شرکت داشتند و در کنار یکدیگر روزه خود را افطار کردند.  

  یکی از فعالین حوزه مقاومت در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و ضمن اشاره به امت واحده، توحید را یکی از مبانی جنبش‌های ضد استکباری سال های اخیر دانست که مسلمین بر اساس آن برعلیه استکبار قیام کرده‌اند.  

  در ادامه‌ مراسم ضمن برپایی نماز جماعت مهمانان به دور سفره‌ی افطار جمع شده و با برگرداندن مقلوبه آرزو و هدف خود برای واژگونی رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را نشان دادند. پایان پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید