یک کشته در آتش سوزی منزل مسکونی در بولوار توس مشهد

معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد از آتش سوزی مهیب یک واحد مسکونی ۲ طبقه در بولوار توس این شهر و جانباختن یک خانم در این حادثه خبر داد.

یک کشته در آتش سوزی منزل مسکونی در بولوار توس مشهد

به گزارش شهرستان دالاهو از مشهد، آتشپاد دوم مهدی رضایی اظهار کرد: شب گذشته در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در بولوار توس،ستاد فرماندهی بلافاصله آتش‌نشانان و گروه‌های امداد و نجات ایستگاه‌های ۱۲،۱۴،۵۳،۴۳ را به محل حادثه در خیابان شقایق اعزام کرد.

  وی افزود؛ با حضور آتش نشانان و نجاتگران در محل مشخص شد ، حریق کل این ساختمان ۲ طبقه را در برگرفته و شدت آتش سوزی به حدی بوده که شعله های آتش تا ارتفاع ۱۰ متری زبانه می‌کشید که بلافاصله آتش‌نشانان و نجاتگران بصورت همزمان ضمن انجام عملیات اطفاء حریق ،یک خانم مسن را از طبقه اول این منزل خارج کردند که در بررسی بالینی تکنسین‌های اورژانس فوت این خانم کهنسال بدلیل خفگی تایید شد.

  معاون عملیات آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: در این آتش سوزی به یک خودرو پراید وانت پارک شده در پارکینگ این منزل نیز خسارت وارد آمد و با توجه به اینکه طبقه همکف این منزل مملو از انواع سیلندرهای گاز، گاز مایع و اکسیژن بود، تحقیقات در خصوص یافتن علت اصلی این حادثه مرگبار توسط کارشناسان مربوطه در حال انجام است و آتش نشانان نیز پس از اتمام عملیات و ایمن سازی محل آتش سوزی به ماموریت خود پایان داده و ایستگاه های خویش مراجعت کردند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید